• Wirtualna podróż po szkole
     • Sprzątanie świata

      W środę 20 września, uczniowie naszej szkoły biorąc udział w ogólnopolskiej akcji "Sprzątanie świata" wzięli się do roboty i usunęli śmieci zalegające w naszej okolicy.

      Definicja „Sprzątanie świata" - [ z ang. Clean Up the World], akcja międzynarodowa, w której łączy się powszechną manifestację przeciw zaśmiecaniu środowiska z pracą społeczną nad jego oczyszczeniem. Akcję rozpoczął Ian Kiernan w styczniu 1989 w Australii. W 1993, przy poparciu Programu Ochrony Środowiska Narodów Zjednoczonych, akcja rozprzestrzeniła się na inne kraje. Do Polski przeniosła ją pani Mira Stanisławska-Meysztowicz w 1994. Odbywa się co roku we wrześniu, a organizatorem jest fundacja „Nasza Ziemia".Celem "Sprzątania świata" jest budowanie świadomości ekologicznej oraz inicjowanie działań na rzecz ochrony środowiska - poczynając od uprzątania śmieci, poprzez promocję i stosowanie selektywnej zbiórki odpadów po

     • PODWÓRKOWE GRY CHODNIKOWE

      Dnia 02 września 2022r. uroczyście przecięto wstęgę, aby korzystać z gier chodnikowych zamontowanych na szkolnym dziedzińcu Szkoły Podstawowej w Osieku nad Wisłą. Zestaw zawiera gry edukacyjne i ruchowe wykonane z prefabrykowanej masy termoplastycznej, w pięknych, żywych kolorach. Dzieci zyskały nowe, atrakcyjne miejsce służące do aktywnego spędzania przerw międzylekcyjnych oraz zajęć ruchowych i świetlicowych na świeżym powietrzu. Podwórkowe gry chodnikowe to wspólne osiągnięcie naszej osieckiej społeczności, ponieważ pieniądze pozyskaliśmy z BUDŻETU OBYWATELSKIEGO POWIATU TORUŃSKIEGO 2022. Dziękujemy wszystkim, którzy głosowali na ten projekt.

     • Obiady

      Wpłaty za obiady w szkole przyjmujemy na konto:

      Bank Spółdzielczy 80 9491 0003 0020 0010 0319 0001

      W tytule przelewu proszę napisać: imię i nazwisko ucznia, klasa, opłata za obiady, miesiąc (np. Jan Kowalski, kl.5c, opłata za obiady, 01.2022r.) Wpłaty za posiłki prosimy dokonywać do 15 dnia każdego miesiąca.

     • Drodzy Uczniowie!

      W nowym roku szkolnym życzymy Wam wiary w siebie i swoje możliwości, wielu sukcesów i realizacji zamierzonych celów. Oby nasza szkoła była dla WAS, szczególnie dla tych, którzy rozpoczynają swoją szkolną przygodę drugim domem, w którym spotkacie miłych kolegów i koleżanki oraz wspaniałych nauczycieli.

  • Biuletyn informacji publicznej
  • Librus Synergia
  • Galeria zdjęć

    brak danych