Strona główna
Mobilność w naszej szkole w ramach akredytacji
Zakończył się wyjątkowy tydzień pełen inspirujących spotkań, wymiany doświadczeń i międzynarodowej współpracy w ramach programu Erasmus+. W Zespół Szkół w Osieku nad Wisłą gościliśmy uczniów oraz nauczycieli z Włoch, Węgier i Hiszpanii, którzy wspólnie z naszą młodzieżą uczestniczyli w licznych działaniach edukacyjnych i integracyjnych.
Dowozy w rekolekcje - 27.03.26
Przywóz
- Sąsieczno - godz. 8:20
- Silno - godz. 8:45
- bus - kontak z p. Moniką
Odwóz
- Sąsieczno - około godz. 11:00
- Silno - około godz. 11:25
- bus - około godz. 11:00
KONIK SZACHOWY - PODSUMOWANIE
Po długim czasie oczekiwania poznaliśmy wyniki tegorocznej jesiennej edycji konkursu "Konik szachowy". W każdej z trzech kategorii nasi uczniowie uzyskali tytuły LAUREATA: Piotr Burek w kategorii "Pionek", Maximilian Gorda w kategorii "Goniec" oraz Wiktor Grabowski w kategorii " Wieża". Kolejnych pięciu uczestników uzyskało WYNIKI PONADPRZECIĘTNE. Są to: Aleksander Kunicki, Franciszek Spichalski i Mikołaj Kuczkowski w kategorii "Pionek" oraz Jędrzej Bogdan i Filip Jankowski w kategorii "Wieża". W konkursie wzięli również dział: Jerzy Rumiński i Stanisław Podolski w kategorii "Pionek" oraz Jan Grzybowski, Jakub Jaskulski i Hubert Mazur w kategorii "Wieża". Zdecydowanie najlepszy wynik z uczniów naszej szkoły uzyskał Wiktor Grabowski. 128,25 punktu na 150 możliwych uplasowało go na 45 miejscu w całym kraju i 2 w województwie, za co został nagrodzony bonem do Empiku o wartości 50zł. Poza ty
Kangur Matematyczny
Zapraszam do wzięcia udziału w kolejnej trzydziestej piątej edycji Konkursu "Kangur Matematyczny". Konkurs odbędzie się 19 marca 2026 roku w formie papierowej. Każdy uczestnik Konkursu Kangur Matematyczny 2026 otrzyma pokręconą układankę.
Wpłata na konkurs wynosi 16 zł od uczestnika.
Zgłoszenia do 30 stycznia:
Godziny dzwonków
1. 800 – 845
2. 855 – 940 – przerwa śniadaniowa
3. 950 –1035
4. 1045 –1130 – przerwa obiadowa
5. 1150 –1235 – przerwa obiadowa
6. 1255 –1340
7. 1350 –1435
8. 1445 –1530
9. 1535 –1620Galeria zdjęć
- brak danych
Tygodniowe menu
- Środa06. 04.
- I DANIE: Zupa grochowa z kiełbasą i ziemniakami (wywar mięsno – warzywny )
II DANIE: Kurczak w sosie pieczarkowym z makaronem świderki - Czwartek07. 04.
- I DANIE: Zupa pomidorowa z ryżem , (wywar mięsno – warzywny ,śmietana , świeża natka pietruszki )
II DANIE: Schab w sosie ciemnym ,kasza pęczak ,surówka z czerwonej kapusty